В Надвірній відбувся фестиваль “Палаючі серця” – ФРАНИК СЬОГОДНІ

В Надвірній відбувся фестиваль “Палаючі серця”

В неділю, 17 червня, в Надвірнянському будинку культури відбувся молодіжний християнський фестиваль “Палаючі серця”. Музичний конкурс організували Молодіжна спільнота «Слово життя» та Молодіжний  Європейський Клуб «Соняшник» за сприяння Надвірнянської РДА, Надвірнянської районної та Надвірнянської міської рад.

Такий фестиваль проходить вперше та має на меті виховання української молоді в дусі національних традицій, духовності та патріотизму, формування свідомої громадянської позиції, створення умов для самореалізації молоді, заохочення до виконання пісень про Божу любов та милосердя.

Захід розпочався із благословення протопресвітера Надвірнянського протопресвітеріату, отця Андрія Бакоти, який зазначив, що саме в червні церква по-особливому прославляє Христа Чоловіколюбця, і сьогодні, завдяки таким фестивалям, через християнську пісню ми звертаємось до люблячого Серця Христа, щоб Він огорнув своєю любов’ю кожного з нас. Отець Андрій висловив надію, що цей пісенний конкурс стане традиційним і щороку даватиме змогу возвеличувати та вшановувати нашого Небесного Отця.

На фестиваль завітав також заступник міського голови Василь Василенко, який подякував організаторам за проведення такого конкурсу, адже він сприяє духовному, культурному і творчому розвитку нашої молоді в християнському дусі.

Учасниками фестивалю стали солісти, дуети, художні колективи та ансамблі Надвірнянщини: чоловічий вокальний ансамбль Прокатедрального собору Благовіщення Пресвятої Діви Марії УГКЦ, Христина Хабайлюк, народний аматорський драматичний колектив «Веретено», дитячий хор церкви Непорочного Зачаття Діви Марії с.Пнів, Сніжана Поліектова та Владислав Гафійчук, хор «Фіміам», дует сопілкарів Софії Зеленчук та Анастасії Процик, хор «Благодатний вогонь» церкви Воздвиження Чесного Хреста, Христина Юрчило, Антоніна Максим’юк, Анастасія Рудик, гурток «Юні гітаристи» РЦДТ НПВМ, Софія Сивак, дует Руслани Семанюк та Андрія Чехунова, ансамбль «Ластівка», родинне тріо Руслана, Наталії та Якова Сенів, народний камерний хор «Феліціо».

Всіх учасників конкурсу нагородили дипломами та подарунками. Організатори фестивалю висловили щирі слова подяки всім, хто посприяв у проведенні заходу, який допомагає у відродженні справжніх християнських цінностей, що є надзвичайно важливим для кожного з нас, кожної родини і всього українського народу.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*